Her er cup-oppsettet

TIL HAMAR: Tore Andreas Gundersen og Flisa møter Storhamar på bortebane i den første cupkvalik-runden.

TIL HAMAR: Tore Andreas Gundersen og Flisa møter Storhamar på bortebane i den første cupkvalik-runden.

Artikkelen er over 2 år gammel

KONGSVINGER: Sjekk hvilke motstandere de lokale lagene har fått.

DEL

Norges Fotballforbund offentliggjorde oppsettet fredag ettermiddag.

Der ble det klart at både Raumnes & Årnes og Sander har fått hjemmekamper mot henholdsvis Eidsvold Turn og Toten, mens FUVO og Flisa må prøve å gå videre på fremmed gress.

Hele oppsettet:

  • Kråkerøy – Nordstrand
  • Østsiden – Rakkestad
  • Sparta Sarpsborg – Holmlia
  • Råde – Sprint/Jeløy
  • DFI – Ås
  • Manglerud Star – Hasle Løren
  • Romsås – Holmen
  • Rilindja – Sarpsborg FK
  • Lokomotiv Oslo – Grei
  • Heming – Fagerborg
  • Oslojuvelene – Trosvik
  • Lille Tøyen – Korsvoll
  • Ready – Årvoll
  • Røa – Lyn
  • Lommedalen – Vestfossen
  • Gjelleråsen – Aurskog/Høland
  • Blaker – Skedsmo
  • Hauerseter – Skjetten
  • Raumnes &Årnes – Eidsvold Turn
  • Eidsvold IF – Fu/Vo
  • Sander – Toten
  • Ottestad – Gran
  • Løten - Trysil
  • Faaberg - Lillehammer
  • Storhamar – Flisa
  • Follebu – Valdres
  • Redalen – Kolbu/KK
  • Åssiden – Re
  • Hallingdal – Jevnaker
  • Konnerud – Kongsberg
  • Skoppum – Modum
  • Flint – Slemmestad
  • Eik T – Svelvik
  • Hei – Skarphedin
  • Urædd – Husøy&Foynland
  • Stathelle - Express
  • Folkets FG – Halsen
  • Vigør – Lyngdal
  • Randesund – MK
  • Søgne – Donn
  • Frøyland – Midtbygdens
  • Varhaug – Vaulen
  • Staal J – Austrått
  • Eiger – Brodd
  • Randaberg – Ålgård
  • Riska – Vardeneset
  • Klepp – Lura
  • Hinna – Madla
  • Djerv 1919 – Åkra
  • Os - Odda
  • Vadmyra – Trott
  • Sund – Arna Bjørnar
  • Øystese – Bjarg
  • Varegg – Gneist
  • Sandviken – Sotra
  • Tertnes – Loddefjord
  • Vestsiden/Askøy – NHH
  • Lyngbø – Austevoll
  • Voss – Nordhordaland
  • Skavøypoll – Fjøra
  • Årdal - Eid
  • Stryn – Volda
  • Skarbøvik - Rollon
  • Langevåg - Bergsøy
  • Godsøy – Herd
  • Tomrefjord – Spjelkavik
  • Averøykameratene – Surnadal
  • Sunndal – Træff
  • Eide/Omegn – Kristiansund FK
  • Kattem – Trygg/Lade
  • Heimdal – KIL/Hemne
  • NTNUI – Kolstad
  • Vuku – Namsos
  • Alvdal – Meldal
  • Tydal – Orkla
  • Sverresborg – Kvik
  • Tillerbyen – Charlottenlund
  • Rørvik – Steinkjer
  • Buvik – Verdal
  • Stålkameratene – Brønnøysund
  • Sandnessjøen - Mosjøen
  • Junkeren – Innstrandens
  • Fauske Sprint – Grand Bodø
  • Sortland – Lofoten
  • Landsås – Medkila
  • Skånland – Morild
  • Mjølner – Melbo
  • Skarp – Lyngen/Karnes
  • Stakkevollan – Salangen
  • Fløya - Burfjord
  • Ishavsbyen – Skjervøy
  • Honningsvåg – Hammerfest
  • Kirkenes – Bossekop
  • Tverrelvdalen – Bjørnevatn

Fotballforbundet opplyser at kampene skal spilles senest 29. mars, men at klubbene kan bli enige om å spille kampen på et tidligere tidspunkt.

Artikkeltags