Slik blir KILs terminliste i 2019

MER JUBEL? Norges Fotballforbund offentliggjorde terminlista for 1.divisjon onsdag ettermiddag.

MER JUBEL? Norges Fotballforbund offentliggjorde terminlista for 1.divisjon onsdag ettermiddag. Foto:

KONGSVINGER: Starter på hjemmebane, men skal ut i lokalderby på fotballens festdag.

DEL

Norges Fotballforbund offentliggjorde onsdag terminlista for 1.divisjon.

KIL starter 2019-sesongen med hjemmekamp mot Notodden 31. mars, og avslutter sesongen med bortekamp i Grimstad mot Jerv 10. november.

16.mai-kampen – ofte kalt fotballens festdag – spiller KIL borte mot HamKam på Briskeby.

Her er hele oppsettet:

Runde 1 (30. - 31. mars): Start - Aalesund Lør 15:30, Nest-Sotra - Raufoss Søn 15:00, Skeid - HamKam Søn 15:00, Strømmen - Ull/Kisa Søn 15:00, Tromsdalen - Jerv Søn 18:00, Sogndal - Sandnes Ulf Søn 18:00, Kongsvinger - Notodden Søn 18:00, Sandefjord - KFUM Søn 18:00.

Runde 2 (6. - 7. april): Aalesund - Kongsvinger Lør 15:30, Raufoss - Sandefjord Søn 15:00, KFUM - Start Søn 15:00, Ull/Kisa - Sogndal Søn 18:00, Jerv - Strømmen Søn 18:00, HamKam - Tromsdalen Søn 18:00, Sandnes Ulf - Nest-Sotra Søn 18:00, Notodden - Skeid Søn 18:00.

Runde 3 (13. - 14. april): Sandefjord - Aalesund Lør 15:30, Strømmen - Sandnes Ulf Søn 15:00, Skeid - Jerv Søn 15:00, Kongsvinger - KFUM Søn 15:30, Nest-Sotra - HamKam Søn 15:00, Start - Raufoss Søn 18:00, Sogndal - Notodden Søn 18:00, Tromsdalen - Ull/Kisa Søn 18:00.

Runde 4 (20. - 21. april): KFUM - Nest-Sotra Man 15:00, Tromsdalen - Sandefjord Man 18:00, Sandnes Ulf - Start Man 18:00, Aalesund - Skeid Man 18:00, Raufoss - Strømmen Man 18:00, Ull/Kisa - Kongsvinger Man 18:00, Jerv - Notodden Man 18:00, HamKam - Sogndal Man 18:00.

Runde 5 (27. - 28. april): Start - Sandefjord Lør 15:30, Notodden - Aalesund Søn 15:00, Sogndal - Raufoss Søn 18:00, Strømmen - HamKam Søn 18:00, Sandnes Ulf - KFUM Søn 18:00, Kongsvinger - Jerv Søn 18:00, Skeid - Tromsdalen Søn 18:00, Nest-Sotra - Ull/Kisa Søn 18:00.

Runde 6 (4. - 5. mai): Aalesund - Sogndal Lør 15:30, Sandefjord - Nest-Sotra Søn 15:00, Tromsdalen - Notodden Søn 18:00, Raufoss - Kongsvinger Søn 18:00, KFUM - Jerv Søn 18:00, Ull/Kisa - Skeid Søn 18:00, HamKam - Sandnes Ulf Søn 18:00, Start - Strømmen Søn 18:00.

Runde 7 (11. - 12. mai): Sogndal - KFUM Lør 15:30, Strømmen - Aalesund Søn 15:00, Sandnes Ulf - Sandefjord Søn 18:00, Kongsvinger - Tromsdalen Søn 18:00, Notodden - HamKam Søn  18:00, Skeid - Raufoss Søn 18:00, Jerv - Ull/Kisa Søn 18:00, Nest-Sotra - Start Søn 18:00.

Runde 8 (16. mai): Aalesund - Tromsdalen Tor 18:00, Sandefjord - Skeid Tor 18:00, Raufoss - Sandnes Ulf Tor 18:00, KFUM - Strømmen Tor 18:00, Ull/Kisa - Notodden Tor 18:00, Nest-Sotra - Sogndal Tor 18:00, HamKam - Kongsvinger Tor 18:00, Start - Jerv Tor 18:00.

Runde 9 (25. - 26. mai): Skeid - Sandnes Ulf Lør 15:30, Tromsdalen - KFUM Lør 15:30, Sogndal - Start Søn 15:00, Strømmen - Sandefjord Søn 18:00, Kongsvinger - Nest-Sotra Søn 18:00, Notodden - Raufoss Søn 18:00, Ull/Kisa - HamKam Søn 18:00, Jerv - Aalesund Søn 18:00.

Runde 10 (1. - 2. juni): Sandnes Ulf - Kongsvinger Lør 15:30, Aalesund - Ull/Kisa Søn 18:00, Raufoss - Tromsdalen Søn 18:00, KFUM - Notodden Søn 18:00, Nest-Sotra - Strømmen Søn 18:00, HamKam - Jerv Søn 18:00, Start - Skeid Søn 18:00, Sandefjord - Sogndal Søn 20:00.

Runde 11 (15. - 16. juni): Kongsvinger - Start Lør 15:30, HamKam - Aalesund Søn 15:00, Tromsdalen - Nest-Sotra Søn 18:00, Sogndal - Strømmen Søn 18:00, Notodden - Sandefjord Søn 18:00, Skeid - KFUM Søn 18:00, Ull/Kisa - Raufoss Søn 18:00, Jerv - Sandnes Ulf Søn 18:00.

Runde 12 (22. - 23. juni): Start - Notodden Lør 15:30, Nest-Sotra - Jerv Søn 18:00, KFUM - HamKam Søn 18:00, Raufoss - Aalesund Søn 18:00, Sandefjord - Ull/Kisa Søn 18:00, Sandnes Ulf - Tromsdalen Søn 18:00, Strømmen - Kongsvinger Søn 18:00, Sogndal - Skeid Søn 18:00.

Runde 13 (29. - 30. juni): Kongsvinger - Sogndal Søn 15:00, HamKam - Raufoss Lør 15:30, Tromsdalen - Start Søn 18:00, Notodden - Strømmen Søn 18:00, Aalesund - Sandnes Ulf Søn 18:00, Skeid - Nest-Sotra Søn 18:00, Ull/Kisa - KFUM Søn 18:00, Jerv - Sandefjord Søn 18:00.

Runde 14 (20. - 21. juli): Start - HamKam Søn 18:00, Nest-Sotra - Notodden Søn 18:00, KFUM - Aalesund Søn 18:00, Raufoss - Jerv Søn 18:00, Sandnes Ulf - Ull/Kisa Søn 18:00, Strømmen - Skeid Søn 18:00, Sogndal - Tromsdalen Søn 18:00, Sandefjord - Kongsvinger Søn 20:00.

Runde 15 (27. - 28. juli): Tromsdalen - Strømmen Søn 18:00, Kongsvinger - Skeid Søn 18:00, Notodden - Sandnes Ulf Søn 18:00, Aalesund - Nest-Sotra Søn 18:00, KFUM - Raufoss Søn 18:00, Jerv - Sogndal Søn 18:00, HamKam - Sandefjord Søn 18:00, Ull/Kisa - Start Søn 20:00.

Runde 16 (3. - 4. august): Sogndal - Ull/Kisa, Strømmen - Jerv, Sandnes Ulf - HamKam, Sandefjord - Tromsdalen, Raufoss - Notodden, Skeid - Aalesund, Nest-Sotra - KFUM, Start - Kongsvinger.

Runde 17 (10. - 11. august): Tromsdalen - Skeid, Kongsvinger - Raufoss, Notodden - Sogndal, Aalesund - Strømmen, Sandefjord - Start, KFUM - Sandnes Ulf, Ull/Kisa - Nest-Sotra, Jerv - HamKam.

Runde 18 (17. - 18. august): Sogndal - Aalesund, Strømmen - Notodden, Sandnes Ulf - Jerv, Raufoss - Ull/Kisa, Skeid - Sandefjord, Nest-Sotra - Kongsvinger, HamKam - KFUM, Start - Tromsdalen.

Runde 19 (21. august): Tromsdalen - Sogndal, Kongsvinger - Strømmen, Notodden - Nest-Sotra, Aalesund - HamKam, Sandefjord - Raufoss, Skeid - Start, Ull/Kisa - Sandnes Ulf, Jerv - KFUM.

Runde 20 (24. - 25. august): Sogndal - Kongsvinger, Strømmen - Tromsdalen, Sandnes Ulf - Aalesund, Raufoss - Start, KFUM - Ull/Kisa, Jerv - Skeid, Nest-Sotra - Sandefjord, HamKam - Notodden.

Runde 21 (31. aug - 1. sept): Tromsdalen - HamKam, Notodden - KFUM, Aalesund - Jerv, Sandefjord - Sandnes Ulf, Raufoss - Nest-Sotra, Skeid - Kongsvinger, Ull/Kisa - Strømmen, Start - Sogndal.

Runde 22 (14. - 15. september): Sogndal - Sandefjord, Strømmen - Start, Sandnes Ulf - Notodden, Kongsvinger - Aalesund, KFUM - Skeid, Jerv - Raufoss, Nest-Sotra - Tromsdalen, HamKam - Ull/Kisa.

Runde 23 (18. september): Tromsdalen - Sandnes Ulf, Notodden - Kongsvinger, Aalesund - KFUM, Sandefjord - Strømmen, Raufoss - HamKam, Skeid - Sogndal, Ull/Kisa - Jerv, Start - Nest-Sotra.

Runde 24 (21. - 22. september): Strømmen - Sogndal, Sandnes Ulf - Raufoss, Kongsvinger - Ull/Kisa, Aalesund - Notodden, KFUM - Sandefjord, Jerv - Tromsdalen, Nest-Sotra - Skeid, HamKam - Start.

Runde 25 (28. - 29. september): Tromsdalen - Kongsvinger, Sogndal - Nest-Sotra, Notodden - Jerv, Sandefjord - HamKam, Raufoss - KFUM, Skeid - Strømmen, Ull/Kisa - Aalesund, Start - Sandnes Ulf.

Runde 26 (5. - 6. oktober): Strømmen - Nest-Sotra, Sandnes Ulf - Sogndal, Kongsvinger - Sandefjord, Notodden - Ull/Kisa, Aalesund - Raufoss, KFUM - Tromsdalen, Jerv - Start, HamKam - Skeid.

Runde 27 (19. - 20. oktober): Tromsdalen - Aalesund, Sogndal - Jerv, Strømmen - Raufoss, Kongsvinger - HamKam, Sandefjord - Notodden, Skeid - Ull/Kisa, Nest-Sotra - Sandnes Ulf, Start - KFUM.

Runde 28 (26. - 27. oktober): Sandnes Ulf - Skeid, Notodden - Tromsdalen, Aalesund - Start, Raufoss - Sogndal, KFUM - Kongsvinger, Ull/Kisa - Sandefjord, Jerv - Nest-Sotra, HamKam - Strømmen.

Runde 29 (3. november): Tromsdalen - Raufoss, Sogndal - HamKam, Strømmen - KFUM, Kongsvinger - Sandnes Ulf, Sandefjord - Jerv, Skeid - Notodden, Nest-Sotra - Aalesund, Start - Ull/Kisa.

Runde 30 (10. november): Sandnes Ulf - Strømmen, Notodden - Start, Aalesund - Sandefjord, Raufoss - Skeid, KFUM - Sogndal, Ulll/Kisa - Tromsdalen, Jerv - Kongsvinger, HamKam - Nest-Sotra.

Artikkeltags