...

Skal spille kvalik-kamper

Martin Linnes er tatt ut på U21-landslaget.

Publisert 02.05.2012 kl 16:00 Oppdatert 02.05.2012 kl 16:03

Tips en venn på e-post:



Sander-gutten står foreløpig med to u-landskamper på CV'en, og spørsmålet er om landslagstrener Per Joar Hansen vil gi ham tillit i en eller begge EM-kvalikkampene i begynnelsen av juni.

Først skal Linnes & Co møte Aserbajdsjan på Marienlyst i Drammen 1. juni, før Island er motstander på samme arena 12. juni.

Her er hele U21-troppen:

Ørjan H. Nyland, Hødd, Arild Østbø, Viking, Vegar Eggen Hedenstad, Stabæk, Jonatan Tollås Nation, Aalesund, Fredrik Semb Berge, Odd Grenland, Stefan Strandberg, Rosenborg, Joakim Våge Nilsen, Haugesund, Martin Linnes, Molde, Yann-Erik de Lanley, Viking, Magnus Wolff Eikrem, Molde, Harmeet Singh, Vålerenga, Thomas Drage, Tromsø, Fredrik Ulvestad, Aalesund, Jo Inge Berget, Molde, Anders Konradsen, Strømsgodset, Omar Elabdellaoui, Manchester City, Marcus Pedersen, Vålerenga, Joshua King, Hull, Torgeir Børven, Odd Grenland, Mushaga Bakenga, Club Brugge.

På forsiden nå


Eidskogingen ble drept

45-årige Ib Ronny Svenningsen døde av skader han ble påført av andre.

...

Politiet reduserer terrorberedskapen

Politidistriktene fikk en ny beredskapsordre mandag.

...

Jentefotballen på Bruvoll i vinden

OSLO: «Jenteklubben» Bruvoll har fostret opp mange fotballspillere. I Norway Cup stiller de i tradisjonen tro flere lag.

Tirsdagens kamper i Norway Cup

Lag

Klokkeslett – Bane

Tertnes 2–Grue G16

kl. 13.15 – 7/Ekeberg

Flisa/Åsa/Hof G16–Kvik Halden

kl. 11.00 – 8/Ekeberg

Brandval G16–Klepp 1

kl. 17.30 – R2/Rustad

Spydeberg–Team Nes G14

kl. 12.00 – 13/Ekeberg

Korsvoll–Eidskog G14

kl. 15.30 – A4/Abildsø

Kjellmyra G14–Bangkok CC

kl. 16.30 – 18/Ekeberg

Team Nes G13–KFUM Oslo

kl. 13.15 – 15/Ekeberg

Kjellmyra 2 7er–Ullern Imbatibles

kl. 09.55 – VE1/Valle Hovin

Team Nes G13 7er–Bratsberg

kl. 18.25 – E12/Ekeberg

Hadeland 2–Team Nes J13 7er

kl. 19.20 – E14/Ekeberg

Bruvoll J16–Cop Colombia

kl. 18.30 – R4/Rustad

Ranheim–Kongsvinger J14

kl. 14.30 – R5/Rustad

Bruvoll J14–Kolbotn

kl. 09.00 – 4/Ekeberg

Team Nes J14–Inderøy

kl. 14.30 – 18/Ekeberg

The Door Albania–Team Nes 2 J16 7er

kl. 15.40 – E19/Ekeberg

Team Nes 1 J16 7er–Radøy/Manger FK

kl. 11.45 – E19/Ekeberg

Oppdal–Flisa/Åsa/Hof J14 7er

kl. 11.45 – VE1/Valle Hovin

Sand/Austvatn– Pequeninos Do Jockey

kl. 11.00 – A4/Abildsø

Brandval G16–Klepp 1

kl. 17.30 – R2/Rustad

**NB! Kampoppsettet kan bli endret av arrangøren fram til kampstart.