...

Her er 17.mai-været

Det kan hende du slipper å ta med paraplyen. Vi har detaljene der du skal se eller gå i tog.

Publisert 16.05.2012 kl 14:06 Oppdatert 17.05.2012 kl 09:08

Tips en venn på e-post:



17. mai-været har variert fra strålende solskinn og varme til nullføre og sludd de siste årene.

I år ser det ut til å bli brukbart temperaturmessig, men det er utrygt for regn i de fleste steder i glåmdalsdistriktet.

Det ser ut til å bli et tungt skydekke over store deler av Østlandet, men det er godt mulig vi får se sola i løpet av ettermiddagen på nasjonaldagen.

I dagene som kommer ser det imidlertid lysere ut. Utover i neste uke ser det ut til at et høytrykk vil gi sol og temperaturer opp mot 20 varmegrader.

Her får du et detaljert værvarsel for 17. mai og dagene som kommer.

Kongsvinger | Flisa | Skotterud | Kirkenær | Skarnes | Sand | Våler | Årnes

På forsiden nå


Eidskogingen ble drept

45-årige Ib Ronny Svenningsen døde av skader han ble påført av andre.

...

Politiet reduserer terrorberedskapen

Politidistriktene fikk en ny beredskapsordre mandag.

...

Jentefotballen på Bruvoll i vinden

OSLO: «Jenteklubben» Bruvoll har fostret opp mange fotballspillere. I Norway Cup stiller de i tradisjonen tro flere lag.

Tirsdagens kamper i Norway Cup

Lag

Klokkeslett – Bane

Tertnes 2–Grue G16

kl. 13.15 – 7/Ekeberg

Flisa/Åsa/Hof G16–Kvik Halden

kl. 11.00 – 8/Ekeberg

Brandval G16–Klepp 1

kl. 17.30 – R2/Rustad

Spydeberg–Team Nes G14

kl. 12.00 – 13/Ekeberg

Korsvoll–Eidskog G14

kl. 15.30 – A4/Abildsø

Kjellmyra G14–Bangkok CC

kl. 16.30 – 18/Ekeberg

Team Nes G13–KFUM Oslo

kl. 13.15 – 15/Ekeberg

Kjellmyra 2 7er–Ullern Imbatibles

kl. 09.55 – VE1/Valle Hovin

Team Nes G13 7er–Bratsberg

kl. 18.25 – E12/Ekeberg

Hadeland 2–Team Nes J13 7er

kl. 19.20 – E14/Ekeberg

Bruvoll J16–Cop Colombia

kl. 18.30 – R4/Rustad

Ranheim–Kongsvinger J14

kl. 14.30 – R5/Rustad

Bruvoll J14–Kolbotn

kl. 09.00 – 4/Ekeberg

Team Nes J14–Inderøy

kl. 14.30 – 18/Ekeberg

The Door Albania–Team Nes 2 J16 7er

kl. 15.40 – E19/Ekeberg

Team Nes 1 J16 7er–Radøy/Manger FK

kl. 11.45 – E19/Ekeberg

Oppdal–Flisa/Åsa/Hof J14 7er

kl. 11.45 – VE1/Valle Hovin

Sand/Austvatn– Pequeninos Do Jockey

kl. 11.00 – A4/Abildsø

Brandval G16–Klepp 1

kl. 17.30 – R2/Rustad

**NB! Kampoppsettet kan bli endret av arrangøren fram til kampstart.