...
FIKK PRIS: Torshov Bilrekvisita ble tildelt «Årets Servicepris» for 2009 tirsdag kveld. Fra venstre markedssjef i Glåmdalen, Morten Aasvangen, nestleder Glenn Jacobsen og butikksjef Ole Andreas Alme i Torshov, og Uno Arnesen i Byen Vår.FOTO: HENNING DANIELSEN

– Vi gjør det med glede

Mange har allerede gitt bedriften positive tilbakemeldinger, og i går fikk Torshov Bilrekvisita «Årets Servicepris» for 2009.

Publisert 09.02.2010 kl 23:00 Oppdatert 11.02.2010 kl 15:17

Tips en venn på e-post:


Henning Danielsen

hd@glomdalen.no – 62 88 25 78

– Dette betyr mye for oss, sier butikksjef Ole Andreas Alme.

– Vi legger sjela vår i god service ovenfor kundene, og derfor er det veldig morsomt at vi blir lagt merke til, sa Alme, som sammen med nestleder Glenn Jacobsen tok imot prisen på vegne av firmaet på Vinger Hotell tirsdag kveld.

Kommer tilbake

– Flere ganger har vi opplevd at kunder har kommet tilbake med en blomst eller noe lignende for å takke for hjelpa. Selv om jeg er over 50 år, må jeg innrømme at det alltid er morsomt å få ros, og for vår butikk er medarbeiderne Knut Halvor Strand og Andreas Hagen like viktig som oss to for å opprettholde servicen, sa Alme.

Han understreker at han på ingen måte har «pushet» på for å få de øvrige ansatte til å yte god service.

– Jeg tror alle de andre er enige med meg når jeg sier at dette gjør vi med glede. Vi har fått mange positive tilbakemeldinger, og vi setter pris på dette sjøl også. Det er viktig med et godt forhold til kundene, og et arbeidsmiljø man trives i, sa Glenn Jacobsen.

– Ut over det som forventes

Prisen er et samarbeid mellom Glåmdalen og Byen Vår, og på vegne av juryen sa markedssjef i Glåmdalen, Morten Aasvangen, følgende om prisvinneren:

– Forretningen har høy fokus på å hjelpe kundene med diverse tilleggstjenester – som for eksempel montering av utstyr av ulik karakter. Dette er godt forankret i kjedens servicestrategi.

– Kundene opplever dette som svært positivt da det er service godt utover det som forventes. De ansatte framstår som svært hjelpsomme og serviceinnstilte, med sin gode fagkunnskap er de alltid flinke til å gi kundene god faglig veiledning.

Diplom og sjekk

Som et synlig bevis på at Torshov Bilrekvisita er tildelt «Årets Servicepris», fikk ledelsen overrakt et diplom.

– I tillegg får dere en sjekk på 5000 kroner som skal være øremerket sosiale tiltak for de ansatte. Dere får også en gratis annonse med en verdi på 5000 kroner i Glåmdalen, sa Morten Aasvangen.

Mest lest





KIL – HamKam

...

Foto: Mats Slaastad Birkelund

Se bildene!

Betong-praksis ved Holt ungdomskole

...

Foto: Kjell R. Hermansen

Se bildene

Ap-medlem i 82 år

...

Foto: Frede Y. Eriksen

Se bildene


Tips oss

TLF | 62 88 25 00
E-POST | tips@glomdalen.no
SMS/MMS | GLTIPS til 2005

Kontakt oss

TLF | 62 88 25 00
POST | Glåmdalen, postboks 757, 2204 Kongsvinger
E-POST REDAKSJON | redaksjon@glomdalen.no
E-POST ANNONSE | annonse@glomdalen.no
E-POST ABONNEMENT | abonnement@glomdalen.no

glomdalen.no

SJEFREDAKTØR | Eivind Lid
INNHOLDSREDAKTØR | Geir Christiansen
ASS. INNHOLDSREDAKTØR | Tore H. Øwre
NETTANSVARLIG | Per-Erik Stømner

Redaktøransvar
Redaktøransvar
Innholdet i utskriften er vernet etter åndsverklovens regler.
Utskriften er kun til privat bruk og kan ikke benyttes på annen måte.
Kopiering eller spredning av innholdet krever avtale med rettighetshaver eller Kopinor.