...
God stemning ved utescenen. Foto: Tore Huuse Øwre

Full fart i Kaffegata

ÅSNES: God stemning og strålende sol under vårfesten på Flisa.
BILDER l Vårfest på Flisa!

Tore Huuse Øwre
Tore Huuse Øwre Profil E-post
Publisert 28.04.2012 kl 12:25 Oppdatert 28.04.2012 kl 21:16

Tips en venn på e-post:


...
Cherry Bullets fra Våler Foto: Tore Huuse Øwre

Vårfest på Flisa

Foto: Tore Huuse Øwre

Se bildene!

Mange mennesker tok turen til vårfesten på Flisa denne lørdagen.

– Vagabond spiller på utescena i Kaffegata, det er full fart på tivoliet og bra trafikk i bodene og butikkene, fortalte Odd Erland Dalen i Handelssenteret Flisa til Glåmdalen på formiddagen.

Cherry Bullets underholdt solungene med levende musikk. Dette er ei gruppe unggutter fra Våler som er på tur opp og fram.

Arrangementet er et samarbeid mellom handelssenteret Flisa og Glåmdalen.

På forsiden nå


Eidskogingen ble drept

45-årige Ib Ronny Svenningsen døde av skader han ble påført av andre.

...

Politiet reduserer terrorberedskapen

Politidistriktene fikk en ny beredskapsordre mandag.

...

Sikret avansement med hat-trick

Edin Mathisen (16) scoret tre mål i gårsdagens kamp. – Målet er å slå rekorden min fra i fjor.

Tirsdagens kamper i Norway Cup

Lag

Klokkeslett – Bane

Tertnes 2–Grue G16

kl. 13.15 – 7/Ekeberg

Flisa/Åsa/Hof G16–Kvik Halden

kl. 11.00 – 8/Ekeberg

Brandval G16–Klepp 1

kl. 17.30 – R2/Rustad

Spydeberg–Team Nes G14

kl. 12.00 – 13/Ekeberg

Korsvoll–Eidskog G14

kl. 15.30 – A4/Abildsø

Kjellmyra G14–Bangkok CC

kl. 16.30 – 18/Ekeberg

Team Nes G13–KFUM Oslo

kl. 13.15 – 15/Ekeberg

Kjellmyra 2 7er–Ullern Imbatibles

kl. 09.55 – VE1/Valle Hovin

Team Nes G13 7er–Bratsberg

kl. 18.25 – E12/Ekeberg

Hadeland 2–Team Nes J13 7er

kl. 19.20 – E14/Ekeberg

Bruvoll J16–Cop Colombia

kl. 18.30 – R4/Rustad

Ranheim–Kongsvinger J14

kl. 14.30 – R5/Rustad

Bruvoll J14–Kolbotn

kl. 09.00 – 4/Ekeberg

Team Nes J14–Inderøy

kl. 14.30 – 18/Ekeberg

The Door Albania–Team Nes 2 J16 7er

kl. 15.40 – E19/Ekeberg

Team Nes 1 J16 7er–Radøy/Manger FK

kl. 11.45 – E19/Ekeberg

Oppdal–Flisa/Åsa/Hof J14 7er

kl. 11.45 – VE1/Valle Hovin

Sand/Austvatn– Pequeninos Do Jockey

kl. 11.00 – A4/Abildsø

Brandval G16–Klepp 1

kl. 17.30 – R2/Rustad

**NB! Kampoppsettet kan bli endret av arrangøren fram til kampstart.